Peşin Fiyatına 3 Taksit Kapıda Ödeme & 150 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO imkanı!
Peşin Fiyatına 3 Taksit Kapıda Ödeme & 150 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO imkanı!

Kargo, İade ve Garanti

Annehayali.com sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliğin öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme / fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2 iş günü, ortalama 3 iş günü içinde size ulaştırılacaktır.
 
Annehayali.com sitemiz ürün çeşitliliğinden dolayı tüm ürün çeşitlerini bünyesinde stok tutmamakta olup, sipariş doğrultusunda ithalatçı / üretici firma deposundan temin etmektedir. Olası stok problemlerinden dolayı müşterilerimiz bilgilendirilir ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerekli çözümler üretilir. 
 
Adres Bilgileri :  Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız.
 
Sipariş ile ilgili hatalar: Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi tavsiye eder, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olduğu durumlarda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.
 
Kargo Ücretleri Hakkında: Kargolarınızı anlaşmalı kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz. 
 

İade Şartları

 
Annehayali.com'dan satılan tüm ürünler Üretici / İthalatçı firmaların garantisi altındadır.
 
İade süresi: Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade edebilirsiniz.
 
İade Şartları: İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde işlemlerin sorunsuz olması için gerekli şartlar aşağıda listelenmiştir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.
  • Ürünün faturası 
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu 
  • Ürünün ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
İade şekli: Lütfen paket ile birlikte gelen fatura ve varsa aksesuarları hatasız ve eksiksiz kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
Yükleniyor...